Přednášející

Andrea Michaels / USA

Andrea Michaels / USA

WOW efekt pro velké eventy

LinkedIn Prezidentka společnosti Extraordinary Events
Extraordinary Events

Koncepční dovednosti, kreativita, logistický důvtip a schopnost produkovat mega-eventy pro tisíce hostů jsou u Andrei Michaels legendární. Jako vítězka více než 39 cen Speciál Events vyhlášených časopisem Gala Awards byla Andrea Michaels k 25. výročí agentury Extraordinary Event poctěna titulem „Pilíř eventového průmyslu“.  Jako první byla uvedena do síně slávy Special Event Industry Hall of Fame a je držitelkou zvláštního prestižního ocenění za celoživotní dílo, které přispělo ke zvýšení kvality, kreativity a vlivu na eventový průmysl stejně jako jeho mezinárodní dosah.  V roce 2015 byla Andrea oceněna cenou Steve Kamble Leadership Award pro své zásluhy na výchovném působení na celý eventový průmysl.

Salvatore Sagone / IT

Salvatore Sagone / IT

EuBea - The International Festival of Events and Live Communication

LinkedIn Co-Founder, Chairman
ADC Group

Vystudoval univerzitu ve Florencii. V roce 2002 založil vydavatelskou společnost ADC Group, která kromě vydávání odborných publikací organizuje italskou soutěž Best Event Awards. Z ní vznikla evropská eventová soutěž European Best Event Awards (EuBEA), jímž je prezidentem. Na konferenci představí nejúspěšnější evropské eventy posledních let.

Matthias Kindler / D

Matthias Kindler / D

Definování cílů eventu a jeho správné využití

LinkedIn Managing Director
MASTERCLASS EVENT

Matthias Kindler je světově uznávaným odborníkem v oblasti umění a vědy s velkými zkušenostmi v event marketingu a PR.  Je dlouholetým členem představenstva Art Directors Club Německa a Art Directors Club of Europe. Matthias pracuje jako konzultant a kreativní ředitel eventové společnosti THE COMPANIES. Je mezinárním keynote řečníkem a vyučuje svůj vlastní "Masterclass Event & Marketing". Za svoji práci získal více jak padesát ocenění po celém světě. Je často zván do odborných porot více jak dvaceti světových soutěží, včetně Cannes Lions.

 

Marco Forgione / UK

Marco Forgione / UK

Hybridní eventy

LinkedIn Chief Executive
EVCOM

Marco se poprvé věnoval oblasti eventů a PR po absolvování LSE, když pracoval jako parlamentní asistent tehdejšího stínového ministra pro místní vládu a městskou politiku. Po Westminsterském období se Marco stal marketingovým a komunikačním ředitelem The Landscape Institute, královského institutu pro zahradní architekty a městské designéry the Royal Chartered Institute. V Landscape Institute byl zodpovědný za IFLA Světový krajinářský kongres v Edinburghu. V roce 2008 byl Marco jmenován generálním ředitelem IVCA, byl zodpovědný za transformaci asociace v reakci na finanční krizi a byl u zásadních změn, ke kterým došlo v průběhu posledních 7 let. V roce 2014 po úspěšné fúzi mezi Eventia a IVCA, byl jmenován generálním ředitelem nové společnosti EVCOM. Vliv a síla společnosti EVCOM se rychle projevila a Marco nyní poskytuje pravidelné reporty a podklady výboru pro měnovou politiku Bank of England i parlamentu. Marcova role na poli úspěšného budování vazeb mezi Británii a Čínou byla uznána předáním ceny International Achievement od asociace Beijing Creative Industries Association.

 

Klára Honzíková / CZ

Klára Honzíková / CZ

Be Social - Jak využít sílu sociálních sítí, aby pomohly zesílit efekt a dopad vašeho eventu?

LinkedIn Global Event Manager
Socialbakers

Klára Honzíková zdědila organizační geny po rodičích a eventům se věnuje od malička. Organizovala vše od narozeninových oslav a školních výletů, přes filmové a knižní premiéry, promo akce až po konference po celém světě. V Praze vystudovala Vyšší odbornou školu publicistiky a ještě při studiu začala pracovat na odboru komunikace v agentuře CzechInvest. Poté získávala zkušenosti v OgilvyAction, kde kromě jiného vedla projekt vánočního kamionu pro společnost Coca-Cola. Následovalo čtyřleté období na volné noze, které Klára ukončila v září 2012, kdy byla oslovena českým start-upem Socialbakers. Tam v tuto chvíli vede tříčlenný tým a stará se o veškeré eventy pořádané, případně spozorované touto společností. Během svého dvouletého působení zorganizovala přes 60 akcí na pěti kontinentech. Její největší vášní je cestování, ráda běhá, jako divák si užívá tenis, má slabost pro dobré jídlo a nedá dopustit na své přátele a kocoura Bačkoru.

Jan Gemrich / Canada

Jan Gemrich / Canada

Návratnost hybridních eventů

LinkedIn Head of Consumer Marketing
Google Canada

Jan Gemrich nastoupil do společnosti Google před 4 lety, když dokončil svá studia "Master in International Management" na University of Sydney a Vysoké školy ekonomické v Praze. Jan Gemrich dříve pracoval pro Google v Praze a Londýně, kde byl - mimo jiné – zodpovědný za eventy s rozpočtem do $ 1M zaměřené na finální uživatele, malé a velké inzerenty a agentury. V současné době pracuje jako vedoucí spotřebitelského marketingu pro Google v Kanadě.

Tomáš Brázda / CZ

Tomáš Brázda / CZ

Czech Event Award 2016

Managing Director
Event&Promotion

Majitel agentury Event&promotion a zakladatel oborové asociace Event Marketing Association Czech Republic, o.s.. Iniciátor projetků mezinárodní konference #eventforum, národní eventové soutěže Czech Event Awards a prvního globálního výzkumu v oblasti EM v ČR Event Marketing Monitor. 

Řadu let se věnuje publikační činnosti. Jeho dlouhodobým cílem je profesionalizovat a neustále vylepšovat obor event marketingu v České republice.

Michal Straka / CZ

Michal Straka / CZ

Event Marketing Monitor 2015 – vybrané výsledky

Product & Business Development Director
IPSOS

Michal se věnuje implementaci výsledků výzkumů do procesů firem napříč mnoha segmenty trhu. Zaměřuje se především na klienty z oblasti služeb, primárně finančnictví, automotive, energetiky, sázkových kanceláří a cestovního ruchu. Po dokončení studií se několik let věnoval marketingu a PR v Linde Gas a dalších společnostech. Od roku 2004 do 2007 pracoval ve výzkumné agentuře GfK na pozici Team Leader, kde se specializoval na výzkum v oblasti státní správy a finančních služeb, mimo jiné se podílel se na mnoha mezinárodních projektech pro Evropskou Unii  (např. Consumer barometr). Vystudoval politologii a historii na Filozofické fakultě UK, následně získal titul PhDr. v oboru historie, sociologie a politologie.

Daniel Stach / CZ

Daniel Stach / CZ

Moderace

LinkedIn Redaktor a moderátor
Česká televize

Do České televize jsem přišel jako fanoušek Hyde Parku ČT24, přihlásil jsem se přes Facebook na exkurzi. A v televizi už jsem zůstal. Teď pracuji jako redaktor a moderátor, jako reportér sleduji přímo na místě aktuální dění, vždy v sobotu moderuji Hyde Park Civilizace, který se zaměřuje na otázky vědy a současné společnosti, několik dnů v týdnu moderuji ranní vysílání ČT24 v pořadu Studio 6. Začínal jsem v Českém rozhlase Radiu Wave, kde jsem moderoval pořad Sports Take. Už v té době jsem komentoval a moderoval různé akce. Teď komentuji například Pražský mezinárodní maraton, Český pohár horských kol nebo Světový pohár ve vodním slalomu, v září 2013 i Mistrovství světa ve vodním slalomu v pražské Troji. Právě divoká voda je mi hodně blízká. Vodnímu slalomu se věnuji od jedenácti let, byl jsem v juniorské reprezentaci, ale teď už se na závod dívám spíš jako komentátor nebo organizátor. I když mě to na vodě pořád baví. A baví mě i moje práce. Věřím, že věci se mají dělat pořádně, proto pro mě platí: "Když už, tak už..." 

Registrovat